-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Виготовлення проектно-кошторисної документації в частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі на об’єктах КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР) Лот № 1 - виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Новгородська,28 А., м. Запоріжжя»; (ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат) Лот № 2 - виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у поліклінічному відділенні № 2 КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Л. Жаботинського, 32, м. Запоріжжя»; ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат)
Тендер Prozorro UA-2021-05-20-005401-c
Детальныше опис та кількість послуг закупівлі наведено у тендерній документації
Торги не відбулися
335 677.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 200.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 200.00 UAH
Період уточнення:
20.05.2021 16:20 - 04.06.2021 00:00
Відповідь надана
Щодо внесення змін до тендерної документації
Номер:
43bba70bdd2440cbb06024732dd0c261
Дата опублікування:
25.05.2021 16:54
Опис:
Шановний Замовник! Звертаємо Вашу увагу, що в додатку №2 переліку документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність кваліфікаційним критеріям до тендерної документації в п.1.2 та 1.3 викладено вимоги згідно вимог п.5.9 ДБН В 2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту».
Наголошуємо, що ці вимоги стосуються приміщення диспетчерської або іншого спеціального приміщення з цілодобовим перебуванням чергового персоналу, тобто пожежного посту та не поширюються на виконавця проектно-кошторисної документації.
Щодо п. 1.3, п.1,4 Додатку №2 тендерної документації, згідно п.9.3 ДБН В 2.5-56:2014, мова йде про вимоги до сигналів оповіщення і не стосується виконавця проектних робіт.
Враховуючі вищезазначені вимоги вважаємо необхідним виключити у Додатку № 2 тендерної документації як такі, що не мають правових підстав та несуть дискримінаційний аспект.
Просимо привести тендерну документацію у відповідність до норм чинного законодавства та нормативно-правових актів. У разі ігнорування даної вимоги будемо змушені звернутися до АМКУ.
Відповідь:
Під час складання тендерної документації Замовник керувався вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» та іншими нормативно-правовими актами у сфері публічних закупівель, та чинним законодавством у сфері пожежної безпеки. Технічні, якісні характеристики за предметом закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі визначено з урахуванням вимог, визначе-них частиною четвертою статті 5 цього Закону.
Відповідно до ч.2 ст.22 Закону, тендерна документація повинна містити, зокрема, інформа-цію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі ві-дповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Згідно з ч. 3 ст. 22 Закону тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Відповідно до вимог п 4.1 ДБН А.2.2-3:2014 "СКЛАД ТА ЗМІСТ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА БУДІВНИЦТВО" Проектна документація на будівництво має відповідати положенням законодавства, вимогам містобудівної документації, будівельних норм, стандартів та правил.
Не допускається розроблення проектної документації без інженерних вишукувань, що повинні бути виконані відповідно до ДБН А. 2. 1-1 на нових земельних ділянках, а при реконструкції та капітальному ремонті об'єктів – без уточнення раніше виконаних інженерних вишукувань та інструментального обстеження об'єктів.
Виходячи з даної вимоги для проведення інструментального обстеження об’єкта, з метою встановлення технічних характеристик які викладені в п. 5.9 ДБН В.2.5-56:2014 "СИСТЕМИ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ", а саме: вимірювання: температури, відносної вологості, освітленості приміщення і вимагається наявність відповідних приладів для проведення зазначеного інструментального обстеження.
Дата відповіді:
27.05.2021 14:21