-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Виготовлення проектно-кошторисної документації в частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі на об’єктах КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР) Лот № 1 - виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Новгородська,28 А., м. Запоріжжя»; (ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат) Лот № 2 - виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у поліклінічному відділенні № 2 КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Л. Жаботинського, 32, м. Запоріжжя»; ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат)
Тендер Prozorro UA-2021-05-20-005401-c
Детальныше опис та кількість послуг закупівлі наведено у тендерній документації
Торги не відбулися
335 677.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 200.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 200.00 UAH
Номер:
45001eea049640fc93d25a0bcc8526bf
Внутрішній номер закупівлі:
9973779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-20-005401-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ № 5" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498789
-
Адреса:
69076, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Новгородська, 28-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дюжник Ірина Олександрівна +380612249370 ekonomist0708@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
335 677.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2021 16:20 - 04.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2021 16:20 - 14.06.2021 18:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴295 677.00 Виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Новгородська,28 А., м. Запоріжжя»; (ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат)
- Лот №2 ₴40 000.00 Виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у поліклінічному відділенні № 2 КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Л. Жаботинського, 32, м. Запоріжжя»; ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат)