-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Труби та супутні вироби (ДК 021:2015 - 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Тендер Prozorro UA-2021-05-17-007554-b
Торги не відбулися
1 050 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 250.00 UAH
Період уточнення:
17.05.2021 13:38 - 24.05.2021 00:00
Відповідь надана
опори
Номер:
9fe5e14381a64a39a4306383f70e268e
Дата опублікування:
18.05.2021 13:16
Опис:
доброго дня
в хомутових опорах опх-2 немає ізоляції. Яка ізоляція мається на увазі?
Відповідь:
Мається на увазі ізоляція трубопроводів, хомути одягаються поверх ізольованих трубопроводів.
Дата відповіді:
19.05.2021 16:25