-
Відкриті торги
-
КЕП
Труби та супутні вироби
Оголошено тендер
1 050 000.00
UAH
Номер:
bf42b747e98b43b69fc602ab8d9a0508
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-17-007497-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне виробниче підприємство "Краматорська тепломережа" Краматорської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131133
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. О. Тихого, 2б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне виробниче підприємство "Краматорська тепломережа" Краматорської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131133
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. О. Тихого, 2б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 050 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труби та супутні вироби
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
17.05.2021 13:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 050 000.00 UAH