-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Придбання зі встановленням спортивного майданчика на території Новогуйвинської селищної ради в смт Озерне. Придбання зі встановленням дитячо-спортивних майданчиків на території Новогуйвинської селищної ради в с.Троянів та с.Сінгури.
Тендер Prozorro UA-2021-05-12-001848-b
Завершена
290 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 700.00 UAH
Період уточнення:
12.05.2021 09:56 - 18.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим