-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
42140000-2: Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи (запасні частини для службових транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2021-04-13-005052-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою.
Завершена
970 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 700.00 UAH
Період уточнення:
13.04.2021 14:51 - 25.04.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим