-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
42140000-2: Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи (запасні частини для службових транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2021-04-13-005052-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою.
Завершена
970 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 700.00 UAH
Номер:
8331b852adbd4deb82bde95ade5841a5
Внутрішній номер закупівлі:
9491426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-13-005052-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Любов Вишнева +380664701115 vrz.kirov@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
970 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 700.00 UAH
Період уточнення:
13.04.2021 14:51 - 25.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2021 14:51 - 05.05.2021 10:00
Аукціон:
06.05.2021 12:13 - 06.05.2021 12:34
Період кваліфікації:
06.05.2021 12:34 - 12.05.2021 15:47
Період завантаження договору:
12.05.2021 15:47 - 01.06.2021 15:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється Покупцем за фактично отриманий належної якості Товар шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у даному Договорі, протягом 7 (семи) робочих днів після підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кардан задній, напіввісь в зборі задня і передня, підшипник опорний амортизатора, підшипник ступиці задній і передній, пейка кермова,хрестовина, шкворня в зборі, шрус внутрішній і зовнішній, щеплення в зборі
Кількість
708 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25014, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Виставочна, 2-а.
На карті
Коробка роздаточна, маховик
Кількість
17 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25014, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Виставочна, 2-а.
На карті
Кульова опора верхня/нижня
Кількість
336 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25014, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Виставочна, 2-а.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Чайка Богдан Васильович
Оскарження: 12.05.2021 15:47 - 23.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2926006093
-
Контактна особа:
Чайка Богдан Васильович 380681908639, 380681908639 vinauto.group1@gmail.com
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Стельмаха, будиннок 12А, квартира 50
Оскарження: 12.05.2021 15:47 - 23.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
935 050.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
935 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.05.2021 15:47
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
ФОП Ільїна Любов Андріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
1369310784
-
Контактна особа:
Ільїна Любов Андріївна +380933603227 luba20017@gmail.com
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця вул. Зодчих 2
Початкова пропозиція
969 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
969 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
3ec9271767974a8ebacd3d4218990fbb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-13-005052-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Чайка Богдан Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2926006093
-
Контактна особа:
Чайка Богдан Васильович 380681908639, 380681908639 vinauto.group1@gmail.com
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Стельмаха, будиннок 12А, квартира 50
Номер договору:
229-21
Сума договору:
306 166.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.05.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
28.05.2021 14:28
Статус:
Виконаний