-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Нове будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям на вул.Зузука,2 в с.Сілець, Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області" (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013)
Тендер Prozorro UA-2021-04-08-008555-b
"Нове будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям на вул.Зузука,2 в с.Сілець, Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області" (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) Орган місцевого самоврядування. Код ЄДРПОУ 04356461 Найменування замовника: Ямницька сільська рада, Місцезнаходження замовника:вул.Галицька,36, с.Ямниця, Івано-Франківська область,77422 Мова:українська Джерело фінансування-кошти місцевого бюджету.
Торги відмінено
2 670 133.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 350.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 350.67 UAH
Період уточнення:
08.04.2021 16:33 - 14.04.2021 00:00
Без відповіді
Стосовно відміни закупівлі
Номер:
f81df656384d4a6e88b6508cf226a00d
Дата опублікування:
12.04.2021 10:43
Опис:
Добрий день, згідно протоколу закупівлю відмінено, проте пропозиції приймаються. Коли будуть усунуті невідповідності ?
Без відповіді
Щодо кваліфікаційних критеріїв
Номер:
7de2cad5920b4c6995261d06c65bc105
Дата опублікування:
09.04.2021 10:44
Опис:
Чи буде вважатися аналогічним договором договір з Реконструкції футбольного поля штучним покриттям стадіону