-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Нове будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям на вул.Зузука,2 в с.Сілець, Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області" (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013)
Тендер Prozorro UA-2021-04-08-008555-b
"Нове будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям на вул.Зузука,2 в с.Сілець, Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області" (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) Орган місцевого самоврядування. Код ЄДРПОУ 04356461 Найменування замовника: Ямницька сільська рада, Місцезнаходження замовника:вул.Галицька,36, с.Ямниця, Івано-Франківська область,77422 Мова:українська Джерело фінансування-кошти місцевого бюджету.
Торги відмінено
2 670 133.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 350.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 350.67 UAH
Номер:
8c8f72c5632f472d8c39d98ddf737128
Внутрішній номер закупівлі:
9435489
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-08-008555-b
Замовник:
ЯМНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356461
-
Адреса:
77422, Україна, Івано-Франківська область, с. Ямниця, ВУЛИЦЯ ГАЛИЦЬКА, будинок 36
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гандера Лілія Михайлівна 0343653286 lilia.gulaga@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45212000-6 Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 670 133.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 350.67 UAH
Період уточнення:
08.04.2021 16:33 - 14.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2021 16:33 - 24.04.2021 00:00
Аукціон:
з 26.04.2021 15:55
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки проводяться тільки за фактично виконані роботи у термін на протязі 10-ти (десяти) календарних днів з моменту підписання Замовником представлених Підрядником належно оформлених актів виконаних робіт (Форма КБ-2в) та довідки (Форма КБ-3), та тільки в межах бюджетних призначень
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Нове будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям на вул.Зузука,2 в с.Сілець, Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області" (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.11.2021
Інформація про скасування
Номер:
246e86bc4d344fbc8ecd021e82aaa9e4
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
При складанні та затвердженні тендерної документації по предмету закупівлі відкритих торгів: ДК 021:2015: 45212000-6 — Будівництво закладів дозвілля, спортивних, культурних закладів, закладів тимчасового розміщення та ресторанів ("Нове будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям на вул.Зузука,2 в с.Сілець, Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області" (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) Замовником було порушено законодавство в частині складання тендерної документації, а саме: інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічне завдання) , тому є необхідність відмінити торги на підставі п.2 ч.1 ст.32 Закону, а саме: «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель».
Члени тендерного комітету обговорили дане питання та на підставі вищенаведеного вирішили відмінити торги на підставі п.2 ч.1 ст.32 Закону, а саме: «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель».
Період оскарження:
09.04.2021 14:42 - 20.04.2021 00:00
Дата опублікування:
09.04.2021 14:42
Дата виконання:
20.04.2021 00:00
Статус:
Виконано