-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Програмне забезпечення для роботи з базами даних
Тендер Prozorro UA-2021-03-23-001680-c
Учасник повинен надати у електронному (сканованому) вигляді документи, передбачені у Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Торги не відбулися
83 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 417.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 417.50 UAH
Період уточнення:
23.03.2021 11:00 - 29.03.2021 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим