-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Програмне забезпечення для роботи з базами даних
Тендер Prozorro UA-2021-03-23-001680-c
Учасник повинен надати у електронному (сканованому) вигляді документи, передбачені у Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Торги не відбулися
83 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 417.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 417.50 UAH
Номер:
b7155e705acb4747a67d5db3e25c03ab
Внутрішній номер закупівлі:
9185244
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-23-001680-c
Замовник:
Український центр оцінювання якості освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
34187201
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, В.Винниченка,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Забудько Марина 380442232048 m.zabudko@testportal.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48610000-7 Системи баз данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
83 500.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
417.50 UAH
Період уточнення:
23.03.2021 11:00 - 29.03.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2021 13:00 - 02.04.2021 16:00
Аукціон:
з 06.04.2021 12:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата отриманого товару здійснюється у національній валюті в безготівковій формі шляхом переказу коштів на рахунок Учасника протягом 7 (семи) банківських днів з дати фактичної поставки товару. Джерело фінансування – державний бюджет України. Всі витрати, пов’язані з доставкою товару за місцем поставки, сплатою податків і зборів та інших витрат несе Учасник.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
dbForge Studio for SQL Server Enterprise 3 years Subscription Renewal
Кількість
3 одиниця
Період постачання
до 23.04.2021
Місце постачання
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, В.Винниченка,5. У разі поставки в електронній формі – на адресу електронної поштової скриньки: it@testportal.gov.ua
На карті
dbForge Studio for MySQL Enterprise 3 years Subscription Renewal
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 23.04.2021
Місце постачання
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, В.Винниченка,5. У разі поставки в електронній формі – на адресу електронної поштової скриньки: it@testportal.gov.ua
На карті
dbForge Studio for SQL Server Standard 3 years Subscription Renewal
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 23.04.2021
Місце постачання
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, В.Винниченка,5. У разі поставки в електронній формі – на адресу електронної поштової скриньки: it@testportal.gov.ua
На карті