-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень Запорізької школи – інтернату «Оберіг» (літера А, А-3, А-4), за адресою м.Запоріжжя, вул. Олександра Невського, 87а (Будівельні роботи та поточний ремонт» код 45000000-7 ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2021-03-18-002915-b
Завершена
569 173.45
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 845.87 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 845.87 UAH
Період уточнення:
18.03.2021 13:46 - 25.03.2021 23:00
Відповідь надана
Зведений кошторисний розрахунок вартості ремонту
Номер:
810f9ed38c9843dbb3144e0281d97558
Дата опублікування:
25.03.2021 18:03
Опис:
Зведений кошторисний розрахунок вартості ремонту подається единим, чи розбитий на окремі кошториси:
-Поточнни ремонт сходової клітини №1 (кабінет 101)школи-інтериату "Оберії"
-Поточнни ремонт сходової клітини №2 школи-інтериату "Оберії"
-На Поточний ремонт - заміна вітражів в учбовий корпус
-Поточний ремонт вікна на другому поверсі коридору учбового корпусу
Відповідь:
Зведений кошторисний розрахунок вартості ремонту подається единим.
Дата відповіді:
26.03.2021 09:54
Відповідь надана
Запитання до Виконання робіт
Номер:
356da8cb6ac04a12a81c5d7a06610ea2
Дата опублікування:
21.03.2021 14:59
Опис:
1. в поточному ремонту сходової клітини №1 в п.90 зазначено шпаклювання стелі 15.925 м\кв, але у п.93 зазначено тій самий об'єм робіт але для стін. Поясніть будь ласка, або скоригуйте де саме повинні виконуватись роботи.
2. в поточному ремонту сходової клітини №2 в п.93 зазначено шпаклювання стелі у кількості15.925 м\кв. ,але у п.96, п. 101 .зазначені стіни з тим самим об’ємом робіт. Поясніть будь ласка, або скоригуйте де саме повинні виконуватись роботи.
Відповідь:
Замовником були внесені відповідні зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
23.03.2021 16:03
Відповідь надана
Додайте 10-й аркуш.
Номер:
a8f7ef0cd5b14c24ad98a7d6386b556b
Дата опублікування:
20.03.2021 13:46
Опис:
В складі документу Тендерна документація із змінами, відсутний 10-й аркуш. Будь ласка, додайте відсутній документ.
Відповідь:
Доброго дня! Додано.
Дата відповіді:
22.03.2021 09:19