-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень Запорізької школи – інтернату «Оберіг» (літера А, А-3, А-4), за адресою м.Запоріжжя, вул. Олександра Невського, 87а (Будівельні роботи та поточний ремонт» код 45000000-7 ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2021-03-18-002915-b
Завершена
569 173.45
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 845.87 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 845.87 UAH
Номер:
83220ae2ed734e9dbc1b9aaf0ee701ec
Внутрішній номер закупівлі:
9121726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-18-002915-b
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Оберіг" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520842
-
Адреса:
69067, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Олександра Невського, 87а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ташева Катерина Василівна +380612862586 oberig9@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
569 173.45 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 845.87 UAH
Період уточнення:
18.03.2021 13:46 - 25.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2021 13:46 - 05.04.2021 13:51
Аукціон:
06.04.2021 12:50 - 06.04.2021 13:47
Період кваліфікації:
06.04.2021 13:47 - 09.04.2021 12:45
Період завантаження договору:
09.04.2021 12:45 - 29.04.2021 12:45
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за виконаний поточний ремонт проводиться протягом 30 календарних днів після підписання Акту виконаних робіт за наявності бюджетного фінансування
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень Запорізької школи – інтернату «Оберіг» (літера А, А-3, А-4), за адресою м.Запоріжжя, вул. Олександра Невського, 87а (Будівельні роботи та поточний ремонт» код 45000000-7 ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.08.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГІДРОМІН"
Оскарження: 09.04.2021 12:45 - 20.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33836431
-
Контактна особа:
Ангеловська Анна Сергіївна +380996342793 gidromin@gmail.com
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Дніпровський район ВУЛИЦЯ БОРОДІНСЬКА буд. 16 кв. 54
Оскарження: 09.04.2021 12:45 - 20.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
385 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
385 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.04.2021 12:45
Відповіді на вимоги
9
Документи
30
Скарги
0
ФОП "АЛЕКСЄЄВ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3286909252
-
Контактна особа:
Дмитро Алексєєв +380663933193 adv198928@gmail.com
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗАЛІЗНИЧНА, будинок 9, квартира 25
Початкова пропозиція
489 150.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
449 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
46
Скарги
0
ТОВ «Будівельна компанія «Іста Груп»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39704115
-
Контактна особа:
Силаєв Артем Іванович +380612232216 istagroup75@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Сталеварів буд.16 кв.4
Початкова пропозиція
495 014.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
449 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
36
Скарги
0
ФОП "КАНІВЕЦЬ ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2565410790
-
Контактна особа:
Дмитро Канівець +380985375840 kanivets70@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 28-А, квартира 38
Початкова пропозиція
498 158.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
39
Скарги
0
ТОВ "ВЕКТОР БУД-ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41610262
-
Контактна особа:
СТЕФАНИК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ vos100k@yahoo.com
-
Адреса:
70002, Україна, Запорізька область, ВІЛЬНЯНСЬК, КОЗАЦЬКА, 2
Початкова пропозиція
498 425.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
489 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
91
Скарги
0
ФОП "Якубін Олег Володимирович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2329504499
-
Контактна особа:
Олег Якубін +380676180362 tender_zp@ukr.net
-
Адреса:
69041, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Акад. Весніна, 1-Б, кв.90
Початкова пропозиція
498 323.71 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
498 323.71 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
33
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія Позитив"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36315588
-
Контактна особа:
Гайдай М.В. 380612201219 8707072@GMAIL.COM
-
Адреса:
72311, Україна, Запорізька область, Мелітополь, пр.Хмельницького Богдана, будинок 60
Початкова пропозиція
530 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
530 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
35
Скарги
0
ФОП "ЛУЦЕНКО ГАННА АНАТОЛІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2908214963
-
Контактна особа:
Анна Луценко +380999282861 380999282861@ukr.net
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Бородінська, будинок 5, квартира 44
Початкова пропозиція
540 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
540 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
9ff3b240f4c7405696df1c9cb501095b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-18-002915-b-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГІДРОМІН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33836431
-
Контактна особа:
Ангеловська Анна Сергіївна +380996342793 gidromin@gmail.com
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Дніпровський район ВУЛИЦЯ БОРОДІНСЬКА буд. 16 кв. 54
Номер договору:
78
Сума договору:
378 250.09 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.04.2021 00:00 - 31.08.2021 23:59
Дата підписання:
23.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний