-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
труби, деталі та вироби до них (лот 1 - труби сталеві; лот 2 – труби з термостійкого поліетилену та фасонні вироби до них; лот 3 – компенсатори сальникові; лот 4 – деталі трубопроводів)
Тендер Prozorro UA-2021-03-17-001779-a
Торги відмінено
12 380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 3 800.00 UAH
мін. крок: 0% або 3 800.00 UAH
Період уточнення:
17.03.2021 13:17 - 09.04.2021 00:00
Відповідь надана
Технічні дані
Номер:
a7c3a12c01a24752b3569d20a58c558c
Дата опублікування:
19.03.2021 11:11
Опис:
Доброго дня! Лот 2: В позиції 1 просимо погодити застосування замість труби 63/110 - трубу 63/125?
Відповідь:
Дякуємо за питання. Будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
22.03.2021 10:41
Відповідь надана
Лот 2
Номер:
55fca8e0a97c4bb3903297d3c0eedbf8
Дата опублікування:
18.03.2021 10:16
Опис:
Доброго дня! Лот 2.: Просимо уточнити в позиціях 4 та 5 в переходах РЕ-RT-сталь неізольованих з фланцем - перехід має бути на сталеву трубу чорну чи оцинковану?
Відповідь:
Технічною специфікацією інформації про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі - Додаток 2 до тендерної документації, не передбачено будь-якого покриття сталі переходів PE-RT-сталь неізольованих з фланцем (поз.4, 5).
Дата відповіді:
18.03.2021 14:25