-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
труби, деталі та вироби до них (лот 1 - труби сталеві; лот 2 – труби з термостійкого поліетилену та фасонні вироби до них; лот 3 – компенсатори сальникові; лот 4 – деталі трубопроводів)
Тендер Prozorro UA-2021-03-17-001779-a
Торги відмінено
12 380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 3 800.00 UAH
мін. крок: 0% або 3 800.00 UAH
Номер:
712488c7a7964304ad5908183752871b
Внутрішній номер закупівлі:
9096412
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-17-001779-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Додаткова контактна особа:
Кабацька Наталія +380612222225 kabatskaya.na@teploseti.zp.ua
-
Додаткова контактна особа:
Саєнко Тетяна +380612222225 zorina.tn@teploseti.zp.ua
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, Україна, м. Запоріжжя, бульвар Гвардійський, 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Нечепоренко Тамара Іванівна 380612123962 concern.nti@i.ua http://teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 380 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2021 13:17 - 09.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2021 13:17 - 19.04.2021 09:00
Аукціон:
з 25.05.2021 11:20
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
7b5264f95e5741e4a3b0a0f672717e1f
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відмінити тендер на Закупівлю відповідно до пункту 2 частини 1 статті 32 Закону та п.п. 1 пункту 1 розділу 6 тендерної документації, а саме неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути: неможливість внесення змін до оголошення про проведення відкритих торгів.
Період оскарження:
22.03.2021 14:35 - 02.04.2021 01:00
Дата опублікування:
22.03.2021 14:35
Дата виконання:
02.04.2021 01:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴9 000 000.00 лот 1 - труби сталеві
- Лот №2 ₴300 000.00 лот 2 – труби з термостійкого поліетилену та фасонні вироби до них
- Лот №3 ₴380 000.00 лот 3 – компенсатори сальникові
- Лот №4 ₴2 700 000.00 лот 4 – деталі трубопроводів