-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молоко та вершки
Тендер Prozorro UA-2021-03-09-006343-c
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються Учасником, викладаються українською мовою. Найменування торгових марок, комерційні найменування, оригінальні патентовані назви, іноземні географічні найменування, найменування юридичних осіб - нерезидентів України, а також найменування та назви міжнародних або іноземних нормативних актів, технічних документів, стандартів, регламентів, директив тощо можуть виконуватися та зазначаються у тендерній пропозиції мовою оригіналу латиницею або кирилицею.
Торги відмінено
232 632.64
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 163.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 163.16 UAH
Період уточнення:
09.03.2021 13:14 - 15.03.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим