-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)
Тендер Prozorro UA-2021-03-05-007381-c
Торги не відбулися
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Період уточнення:
05.03.2021 13:32 - 12.03.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим