• Відкриті торги
  • КЕП

Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)

Оголошено тендер

550 000.00 UAH
Номер: e21193c887fe4d318a2ad436f88f4e6b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-04-011141-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Бахмутської міської ради
Замовник: Управління освіти Бахмутської міської ради
Очікувана вартість: 550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 04.03.2021 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума550 000.00 UAH