-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги транспортних агентств (Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»)
Тендер Prozorro UA-2017-05-10-001926-b
Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»
Торги не відбулися
15 121 890.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 15 125.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 15 125.00 UAH
Період уточнення:
10.05.2017 16:30 - 02.06.2017 09:30
Звернень немає. Звернення не може бути заданим