• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги транспортних агентств (Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»)

Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»

Торги не відбулися

15 121 890.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 15 125.00 UAH
Номер: 62efe401414a42ac87bd2600c3abb59a
Внутрішній номер закупівлі: 890442
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-05-10-001926-b   
Замовник: ДП "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЮЖНИЙ""
Контактна особа: Зимовець Олександр Сергійович +380487507224 comtender@port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 63520000-0 Послуги транспортних агентствАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 15 121 890.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 15 125.00 UAH
Період уточнення: 10.05.2017 16:30 - 02.06.2017 09:30
Період прийому пропозицій: 10.05.2017 16:30 - 12.06.2017 09:30
Період прекваліфікації: з 12.06.2017 09:31

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»
Код ДК 021:2015: 63520000-0 Послуги транспортних агентств
Кількість 1000000 тонни
Період постачання до 01.01.2018
Місце постачання 65481, Україна, Одеська область, м.Южне, вул.Берегова, 13 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛЕКС СТЮАРТ ІНТЕРНЕШНЛ КОРПОРЕЙШН ЛТД
Початкова пропозиція 11 351 340.00 UAH з ПДВ /
11 351 340.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи 26
Скарги 0