-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-03-01-004945-a
Торги відмінено
532 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 664.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 664.50 UAH
Період уточнення:
01.03.2021 12:56 - 07.03.2021 00:00
Відповідь надана
Загальне питання
Номер:
db809ff2c1c6464c8f12414e41fad4a1
Дата опублікування:
02.03.2021 09:09
Опис:
Шановний Замовник, чи наявна у Вас заборгованість перед попереднім Постачальником?
Відповідь:
Заборгованість перед попереднім Постачальником існує.
Дата відповіді:
04.03.2021 12:49