-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-03-01-004945-a
Торги відмінено
532 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 664.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 664.50 UAH
Номер:
b035ff742cfe42419436c7eb1d174f99
Внутрішній номер закупівлі:
8843947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-01-004945-a
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Миколаївна +380672693280 040-11-621@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
532 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 664.50 UAH
Період уточнення:
01.03.2021 12:56 - 07.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2021 12:56 - 17.03.2021 12:27
Аукціон:
з 18.03.2021 12:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
146000 кіловат
Період постачання
18.03.2021 - 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
fcb15463c0a84f90a177bb1fda9c5ab1
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Підстави, що передбачені згідно ч.1 ст.32 Закону, а саме: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
05.03.2021 08:53 - 16.03.2021 00:00
Дата опублікування:
05.03.2021 08:53
Дата виконання:
16.03.2021 00:04
Статус:
Виконано