-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги обов’язкового технічного контролю транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2021-02-16-008013-a
Завершена
42 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 213.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 213.00 UAH
Період уточнення:
16.02.2021 13:31 - 22.02.2021 00:00
Відповідь надана
Кількість послуг катгорії М2
Номер:
8c9f4dd688424aa78edc5b6e4aa1590f
Дата опублікування:
18.02.2021 09:59
Опис:
Шановний Замовник, просимо перевірити та повідомити точну кількість послуг, які передбачено за даною процедурою, за трансопртними засобами категорії М2 - 27 чи 54 посуги?
Так як Послуги обов’язкового технічного контролю автобуса, що має понад більше восьми сидінь окрім сидіння для водія, та максимальна маса яких не перевершує 5 тонн - згідно ч. 3, постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 р. № 137 - Періодичність проходження обов’язкового технічного контролю становить: для автобусів та спеціалізованих транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, незалежно від строку експлуатації - двічі на рік
Відповідь:
Доброго дня. Повідомляємо Вас, що Замовником врахована періодичність проходження обов’язкового технічного контролю . Кількість послуг зазначено у Додатку 2 ТД (технічне завдання).
Дата відповіді:
19.02.2021 14:24