-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги обов’язкового технічного контролю транспортних засобів
Оголошено тендер
42 600.00
UAH
Номер:
dffe556d3ce04c6ca7b0e27688d2d2a4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-16-006304-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
42 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги обов’язкового технічного контролю транспортних засобів
Примітки:
Річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи від 16.02.2021 року. Місцезнаходження: 31100, Хмельницька обл., місто Старокостянтинів, ВУЛИЦЯ ЕССЕНСЬКА, будинок 2, БЛОК 5; Категорія Замовника: Відповідно до п.1 ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.02.2021 13:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума42 600.00 UAH