-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (Папір для друку)
Тендер Prozorro UA-2021-02-15-008134-c
Код товару, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 30197630-1 Папір для друку. Категорія замовника: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Ціна – 100%. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається.
Завершена
84 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 420.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 420.00 UAH
Період уточнення:
15.02.2021 15:29 - 19.02.2021 09:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим