-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (Папір для друку)
Тендер Prozorro UA-2021-02-15-008134-c
Код товару, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 30197630-1 Папір для друку. Категорія замовника: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Ціна – 100%. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається.
Завершена
84 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 420.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 420.00 UAH
Номер:
7e05eec635dc4bd49cb1da6952491524
Внутрішній номер закупівлі:
8620583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-15-008134-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БАХМУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25953178
-
Адреса:
84511, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Б.Горбатова, буд. 57
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Ритова +380509083228 uoutszn1419@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
84 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
420.00 UAH
Період уточнення:
15.02.2021 15:29 - 19.02.2021 09:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2021 08:00 - 25.02.2021 16:00
Період кваліфікації:
25.02.2021 16:02 - 26.02.2021 15:21
Період завантаження договору:
26.02.2021 15:21 - 18.03.2021 15:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описоплату Товару Постачальнику по факту поставки товару, дату якої зазначено в видатковій накладній
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (Папір для друку)
Кількість
1050 пачка
Період постачання
до 01.04.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
Оскарження: 26.02.2021 15:21 - 03.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
Незгодинський Ярослав Олександрович 380444943512 YARIK@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Оскарження: 26.02.2021 15:21 - 03.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
82 908.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
82 908.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2021 15:21
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
56572301856e4cd4aa6c48a11077215a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-15-008134-c-a1
Постачальник:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
Незгодинський Ярослав Олександрович 380444943512 YARIK@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Номер договору:
57/2021
Сума договору:
82 908.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
69 090.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
05.03.2021 11:00
Статус:
Виконаний