-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник - 90510000-5 «Утилізація сміття та поводження зі сміттям» Послуги із збирання та вивезення твердих побутових, великогабаритних і ремонтних відходів
Тендер Prozorro UA-2021-01-29-003367-c
Торги не відбулися
309 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 545.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 545.00 UAH
Період уточнення:
29.01.2021 13:15 - 05.02.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим