-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник - 90510000-5 «Утилізація сміття та поводження зі сміттям» Послуги із збирання та вивезення твердих побутових, великогабаритних і ремонтних відходів
Оголошено тендер
309 000.00
UAH
Номер:
2a3f06a6d8414992b1ea36805a192dae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-29-007517-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993150
-
Адреса:
76008, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця Федьковича, будинок 91
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993150
-
Адреса:
76008, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця Федьковича, будинок 91
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
309 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник - 90510000-5 «Утилізація сміття та поводження зі сміттям» Послуги із збирання та вивезення твердих побутових, великогабаритних і ремонтних відходів
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.01.2021 12:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума309 000.00 UAH