-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території філії АТ «НСТУ» «Львівська регіональна дирекція»)
Тендер Prozorro UA-2021-01-22-012678-b
Завершена
370 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 850.00 UAH
Період уточнення:
22.01.2021 17:36 - 28.01.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим