-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території філії АТ «НСТУ» «Львівська регіональна дирекція»)
Оголошено тендер
370 000.00
UAH
Номер:
b0ddb624b24c43be9f949960fd4b7a28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-22-011691-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020216
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Високий Замок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ФІЛІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020216
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Високий Замок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території філії АТ «НСТУ» «Львівська регіональна дирекція»)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
Дата опублікування:
22.01.2021 17:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень та прибудинкової території філії АТ «НСТУ» «Львівська регіональна дирекція»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума70 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума300 000.00 UAH