-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки П КОМС (6-100) «або еквівалент»
Тендер Prozorro UA-2021-01-21-009304-b
Завершена
656 775.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 283.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 283.88 UAH
Період уточнення:
21.01.2021 16:09 - 28.01.2021 00:00
Відповідь надана
Ціна вугілля
Номер:
c807a4f5491d44359a93f8e1843076da
Дата опублікування:
25.01.2021 13:30
Опис:
До відома: Закладена очікувана вартість вугілля П КОМС, в двічі вища ніж ГКОМ чи ДГКОМ якщо б ви його закуповували, такі ваші дії привзедуть до розтрати бюджетних коштів в великих розмірах, орієнтовно 300 тисяч гривень, думайТЕ...
Відповідь:
Замовником взято до уваги зауваження учасника.
Дата відповіді:
26.01.2021 15:56
Відповідь надана
марка вугілля
Номер:
3dd93040dc0c47cc885d86bcaf40e5d3
Дата опублікування:
25.01.2021 12:41
Опис:
"Можливо на складах деяких постачальників вугілля є необхідна нам кількість вугілля марки П КОМС (6-100). Ми неодноразово закуповували дану марку вугілля та впевнені в його якості". - це Ваша відповідь на запитання про походження вугілля, а Вам відомо що вугілля може зберігатись максимум 4 роки ???, в подальшому втрачає свої тех якості і стає непидатним до використання.
Відповідь:
Замовником взято до уваги інформацію учасника.
Дата відповіді:
26.01.2021 15:55
Відповідь надана
аналогічні договори
Номер:
f861b524ebac4638afd126cece6a38a1
Дата опублікування:
25.01.2021 10:59
Опис:
Доброго дня. Наше підприємство є новоствореним на початку 2021 року, однак має вже досвід постачання вугілля, а Ваша вимога про надання договорів зо 2019 і 2020 р. для нас є дискримінаційною і недає змоги прийняти участь у закупіві, по даному питання склалась стала практика колегії АМКУ, не дискримінуйти новостворені, підприємства внесіть зміни. Дякуємо.
Відповідь:
Доброго дня! Замовником взято до уваги зауваження учасника. Керуючись вимогами ч.2 ст.24 ЗУ «Про публічні закупівлі» внесені зміни до Пункту 5.2.1. Розділу ІІІ тендерної документації від 26.01.2021 р.
Дата відповіді:
26.01.2021 15:55
Відповідь надана
аналогічний договір
Номер:
b4a4441810ea48a785e8163b931e38c2
Дата опублікування:
25.01.2021 10:14
Опис:
Предмет закупівлі обирається згідно ДК 021:2015, в даному випадку - 09110000-3 — Тверде паливо, а тому вимога про надання аналогічного договору на марку вугілля П КОМС 6-100 є однозначно не правомірним і дискримінаційним, вразі невнесення змін будемо змушені звернутись до Західного офісу аудитної служби для проведення моніторингу закупівлі. Сподіваємось на взаємопорозуміння.
Відповідь:
Доброго дня! Замовником взято до уваги зауваження учасника. Керуючись вимогами ч.2 ст.24 ЗУ «Про публічні закупівлі» внесені зміни до Пункту 5.2.1. Розділу ІІІ тендерної документації від 26.01.2021 р.
Дата відповіді:
26.01.2021 15:54
Відповідь надана
Приведіть документацію у відповідність
Номер:
c85055d7b14a44948e2c7d521b9e1c55
Дата опублікування:
23.01.2021 06:53
Опис:
Додаток 3 Технічні умови пункт 1.
1. Партія вугілля повинна відповідати діючим стандартам (ГОСТ) і технічним умовам (ТУ) на відповідний вид продукції. Якість товару, його безпечність та умови транспортування повинні відповідати вимогам законодавства України.
В Україні з 2015 року скасовані ГОСТ або ТУ на вугілля камяне. Оскільки введено в дію ДСТУ 7146-2015 Вугілля камяне та антраци
Відповідь:
Замовником взято до уваги зауваження учасника. Керуючись вимогами ч.2 ст.24 ЗУ «Про публічні закупівлі» внесені зміни до додатку 3 Технічні умови пункт 1. 1.
Дата відповіді:
25.01.2021 15:50
Відповідь надана
Поясніть вимоги п5.2.1. документації
Номер:
5fbef57267b7436aa37abd5358db3992
Дата опублікування:
23.01.2021 06:50
Опис:
5.2.1. Довідка (складена в довільній формі) про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору, завірена підписом уповноваженої особи Учасника та печаткою* за період 2019-2020 р.р.
Аналогічними договорами в розумінні цієї документації є договори на постачання товарів аналогічних до предмету закупівлі.
1. Яку кількість аналогічних договорів необхідно подати?
2. Чи вважається аналогічним договір поставки вугілля ДГ 13-100 або іншої марки окрім "ексклюзивної" П КОМС 6-100?
Відповідь:
1. Відповідно до пункту 5.2.1. тендерної документації учаснику необхідно подати два аналогічні договори. Один договір за період 01.01.2019-31.12.2019р.., а другий за період 01.01.2020-31.12.2020 р.
2. Аналогічним договором вважається – договір поставки марки вугілля ПКОМС 6-100 або «еквіваленту»
Дата відповіді:
25.01.2021 10:02
Відповідь надана
МАРКА ВУГІЛЛЯ
Номер:
6bafadb5139e4d028545e7ae46c4332e
Дата опублікування:
22.01.2021 14:36
Опис:
Доброго дня. Як можна закупляти вугілля П КОМС (6-100) як воно з 2014 року на Україні не добувається? Можна закупити інші марки, що за всоїми фізико-хімічними властивостями вугілля ГКОМ 13-100 чи ДГКОМ 13-100 з аналогічними показниками золи і вологи набагато краще ніж те, що вами закупляється, а основне видобувається на українських шахтах, а не закуповується в країни агресора?. Дякуємо.
Відповідь:
Добрий день! Можливо на складах деяких постачальників вугілля є необхідна нам кількість вугілля марки П КОМС (6-100). Ми неодноразово закуповували дану марку вугілля та впевнені в його якості.
Дата відповіді:
25.01.2021 10:01