-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо. Вугілля кам’яне марки П КОМС (6-100)
Оголошено тендер
656 775.00
UAH
Номер:
bc4405f0e483438898e6ce6f6bf3200e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-21-009414-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Ланчинська селищна рада Надвірнянського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354545
-
Адреса:
78455, Україна, Івано-Франківська область, смт Ланчин, вул. Шкільна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ланчинська селищна рада Надвірнянського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354545
-
Адреса:
78455, Україна, Івано-Франківська область, смт Ланчин, вул. Шкільна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
656 775.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо. Вугілля кам’яне марки П КОМС (6-100)
Примітки:
«або еквівалент»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування:
21.01.2021 15:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума656 775.00 UAH