-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Папір для друку А4
Тендер Prozorro UA-2021-01-15-001323-b
органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад
Торги не відбулися
168 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 680.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 680.00 UAH
Період уточнення:
15.01.2021 15:55 - 22.01.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим