-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Папір для друку А4
Тендер Prozorro UA-2021-01-15-001323-b
органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад
Торги не відбулися
168 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 680.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 680.00 UAH
Період оскарження:
15.01.2021 15:55 - 28.01.2021 00:00
Вимога
Вирішена
Технічні показники предмету закупівлі
Номер:
68eae53c72b644e1a8b5c9cedc1569a6
Ідентифікатор запиту:
UA-2021-01-15-001323-b.b1
Назва:
Технічні показники предмету закупівлі
Вимога:
Повідомляємо, що після вивчення тендерної документації до електронних торгів №UA-2021-01-15-001323-b на закупівлю код ДК 021:2015-30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне», де Замовником виступає Господарський суд Дніпропетровської області, нами було встановлено, що технічні вимоги до Паперу для друку, А4 80 г/м2, були встановлені для конкретної торгівельної марки паперу. Зважаючи на це інші марки паперу, які можуть бути запропоновані Вам іншими учасниками не будуть відповідати одному або декільком параметрам, а саме показники до Паперу для друку, А4 80 г/м2: Непрозорість, %, ISO 2471 не менше 93; Вологість, % ISO 287 4,5-5,7; Яскравість D65% ISO 2470-2 від 108-112 Надати аналог згідно встановлених параметрів – неможливо.
Просимо Вас видалити характеристику Ліміт міцності МН (кН/м) 4,5 та зробити зміни до Паперу для друку, А4 80 г/м24, а саме показники паперу: Непрозорість, %, ISO 2471 не менше 92; Вологість, % ISO 287 4,4-5,7; Яскравість D65% ISO 2470-2 від 101-112 для забезпечення можливості прийняття участі максимальної кількості учасників та отримання Вами найбільш економічно вигідної пропозиції. Сподіваємось на Ваше розуміння і подальше взаємовигідне співробітництво.
Пов'язані документи:
Замовник
- протокол рішення 20.01.2021 12:34
Дата подачі:
18.01.2021 10:36
Вирішення:
Внести зміни до документації та викласти останню в новій редакції з урахуванням внесених змін (додається), а також затвердити перелік змін, що вносяться до документації, у вигляді окремого документа (додається).
Статус вимоги:
Задоволено