-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газ скраплений в талонах (ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений) (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2021-01-15-002409-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 034 дні назад
116 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 584.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 584.10 UAH
Період уточнення:
15.01.2021 11:23 - 21.01.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим