-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газ скраплений в талонах (ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений) (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2021-01-15-002409-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 034 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 034 дні назад
116 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 584.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 584.10 UAH
Номер:
ce719d01c7d34a0a8cae1c816a8b815b
Внутрішній номер закупівлі:
8142430
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-15-002409-a
Замовник:
Українська інженерно-педагогічна академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071228
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. УНІВЕРСИТЕТСЬКА,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кофанов Олег Олександрович +380577337942,+380577337821 uipa-snab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09133000-0 Нафтовий газ скрапленийАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
116 820.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
584.10 UAH
Період уточнення:
15.01.2021 11:23 - 21.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2021 11:23 - 31.01.2021 09:00
Аукціон:
01.02.2021 13:06 - 01.02.2021 13:33
Період кваліфікації:
01.02.2021 13:33 - 04.02.2021 14:02
Період завантаження договору:
04.02.2021 14:02 - 24.02.2021 14:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом поетапної оплати поставлених партій Товару на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної протягом 20 календарних днів з моменту фактичного отримання партій Товару за наявності реального фінансування. Усі розрахунки за Договором проводяться у безготівковій формі, шляхом перерахування коштів Покупцем на рахунок Постачальника. Бюджетні зобов’язання Покупця за Договором виникають у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за Договором за поставлений Товар (його партію) здійснюється протягом 7 (семи) банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування Товару на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ скраплений в талонах (ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений) (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Кількість
9000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 03.02.2021 10:00 - 14.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Тарєєв Віктор Анатолійович 380501699767 TAREY1969@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Оскарження: 03.02.2021 10:00 - 14.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
108 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
108 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.02.2021 10:00
Відповіді на вимоги
11
Документи
31
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест Кард"
Оскарження: 04.02.2021 10:14 - 15.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43603592
-
Контактна особа:
Білокоміров Олександр 380673326606, 380673346821 bilokomirov@gmail.com
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ КРЕМЕНЕЦЬКА, будинок 38
Оскарження: 04.02.2021 10:14 - 15.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
114 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
114 165.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.02.2021 10:14
Відповіді на вимоги
11
Документи
35
Скарги
0
ФОП Демченко О.М.
Оскарження: 04.02.2021 14:02 - 15.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
Демченко Олександр М 380675764227 UBA197512@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Оскарження: 04.02.2021 14:02 - 15.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
114 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
114 480.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.02.2021 14:02
Відповіді на вимоги
11
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
60422847a33e448f82d0323931e5c4aa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-15-002409-a-a1
Постачальник:
ФОП Демченко О.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
Демченко Олександр М 380675764227 UBA197512@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Сума договору:
114 480.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
114 480.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації