-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин марки А-95 та дизельне пальне (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2021-01-05-000419-c
Бензин марки А-95 та дизельне пальне
Завершена
985 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 850.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2021 10:10 - 11.01.2021 00:00
Відповідь надана
Додаток 3
Номер:
133d1789c05042faaeff5690b9194f6f
Дата опублікування:
06.01.2021 10:42
Опис:
В Додатку 3 прописано : - У складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати довідку про дійсність довірчих документів (талонів або скретч-карток) на території м. Семенівка. Не всі АЗС в м.Семенівка відвантажують пальне на основі талонів і скретч - карті, де які АЗС відвантажують пальне по Ведомостях. Прохання: -добавити в додаток 3 пунк 3, т (відвантаження по ведомостях), або видалити з усієї тендерної документації термін(талоні та скреч-карти). Як що ви не виконаєте наші вимоги, ми змушені будемо звернутися до АМКУ, так як це дискримінує нашу учать в закупівлі.
Дякуємо!
Відповідь:
Пункт 3 додатку 3 до тендерної документації важати дійсним в такій редакції:
У складі тендерної пропозиції Учасник повинен надати довідку про дійсність довірчих документів (талонів або скретч-карток) на території м. Семенівка або надати довідку, що відвантаження проводиться за відомістю .
Дата відповіді:
06.01.2021 12:49