-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин марки А-95 та дизельне пальне (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2021-01-05-000419-c
Бензин марки А-95 та дизельне пальне
Завершена
985 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 850.00 UAH
Номер:
a564e71097284dd3b801f27d55813a93
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2021-08-11-000026
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
11.08.2021 00:00
Період моніторингу:
11.08.2021 17:03 - 04.09.2021 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
11.08.2021 № 461
Чернігів
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18 (зі змінами),
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Управління
Північного офісу Держаудитслужби
в Чернігівській області Ірина БІЛАЗЕРСЬКА
Додаток
до наказу Північного офісу Держаудитслужби
від 11.08.2021 № 461
Перелік процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 2. UA-2021-01-05-000419-c 05.01.2021 Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
- Внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у випадках, не передбачених законом
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення вимог пункту 3 частини першої статті 10, абзаців другого та п’ятого частини другої статті 24 Закону та пункту 4-1 Постанови № 710.
За результатами аналізу питання відповідності тендерної документації вимогам законодавства встановлено порушення вимог частини третьої, шостої статті 17, абзацу першого, другого пункту 2, пункту 11 частини другої статті 22, частини першої, другої статті 24 Закону та Наказу № 710.
За результатами аналізу питання правомірності внесення змін до договору встановлено порушення вимог пункту 2 частини п’ятої статті 41 Закону.
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, наявності закупівлі у річному плані, повноти відображення інформації у річному плані закупівель та в оголошенні про закупівлю відповідно до вимог законодавства у сфері закупівель, розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності оприлюднення внесення змін до договору, своєчасності надання інформації у випадках передбачених Законом – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень шляхом приведення істотних умов Договору до вимог законодавства у сфері закупівель (зокрема зменшення ціни за 1 літр пального (бензину А95, дизельного палива) до рівня, визначеного сторонами на дату підписання договору), проведення перерахунку вартості пального сплаченого за завищеними цінами з подальшим припиненням зобов’язань за договором з дотриманням положень Господарського кодексу України і Цивільного кодексу України та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель, викладеного у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявленого порушення.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 26 серпня 2021 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, наявності закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів», зі змінами (далі – постанова № 710), повноти відображення інформації у річному плані закупівель та в оголошенні про закупівлю відповідно до вимог законодавства у сфері закупівель, відповідності вимог тендерної документації вимогам законодавства, розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, правомірності внесення змін до договору та своєчасності їх оприлюднення, своєчасності надання інформації у випадках передбачених Законом.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель комунального підприємства «Семенівське» Семенівської міської ради (далі – Замовник) на 2021 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 05.01.2021 (далі – тендерна документація), реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 25.01.2021 № 8, тендерну пропозицію Приватного підприємства «ТТ-Нафта» (далі – ПП «ТТ-Нафта»), повідомлення про намір укласти договір від 25.01.2021, договір про закупівлю пального від 08.02.2021 № 460, укладений між Замовником та ПП «ТТ-Нафта» (далі – Договір), звіт про результати проведення процедури закупівлі від 09.02.2021, додаткові угоди від 17.02.2020 № 1, від 15.03.2021 № 2 та від 12.04.2021 № 3 до Договору, повідомлення про внесення змін до договору, пояснення Замовника з документами на запит Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, оприлюднене в електронній системі закупівель 17.08.2021.
За результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю відповідно до вимог Закону встановлено, що Замовником в електронній системі закупівель 06.01.2021 оприлюднено новий додаток 3 «Необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» до тендерної документації, при цьому Замовником в порушення вимог пункту 3 частини першої статті 10, абзаців другого та п’ятого частини другої статті 24 Закону не оприлюднено в окремому документі перелік змін, що вносились до тендерної документації.
Також, Замовником в порушення вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) не оприлюднено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному веб-сайті (або на офіційному веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів, суб’єкта управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління суб’єктом господарювання державного сектору економіки) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель.
За результатами аналізу відповідності тендерної документації вимогам законодавства встановлено, що опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, наведений в пункті 2 «Інша інформація» Розділу 5 «Оцінка тендерної пропозиції» тендерної документації не відповідає вимогам Переліку формальних помилок, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15.04.2020 № 710, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 липня 2020 року за
№ 715/34998 (далі – Наказ № 710).
Також, моніторингом встановлено, що тендерна документація Замовника не відповідає вимогам Закону, а саме:
- пункт 4 «Строк протягом якого тендерні пропозиції є дійсними» розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» не відповідає вимогам пункту 11 частини другої статті 22 Закону;
- пункт 1 «Процедура надання роз’яснень щодо тендерної документації» та пункт 2 «Унесення змін до тендерної документації» розділу
2 «Порядок унесення змін та надання роз’яснень до тендерної документації» не відповідає вимогам частини першої та частини другої статті 24 Закону відповідно.
Крім того, тендерна документація не містить вимогу для об’єднання учасників умов щодо надання інформації та способу підтвердження відповідності таких учасників установленим кваліфікаційним критеріям та підставам, встановленим статтею 17 Закону, чим порушено вимогу абзацу другого пункту 2 частини другої статті 22 Закону.
Також, додаток 2 «Вимоги, установлені статтею 17 Закону» до тендерної документації, не відповідає вимогам абзацу першого пункту 2 частини другої статті 22 та частини третьої статті 17 Закону, в частині надання документів переможцем, не містить способу документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктом 12, 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону та суперечить вимогам частини шостої статті 17 в частині строків надання переможцем документів.
На запит Управління Замовником 17.08.2021 оприлюднено пояснення та документи, надані ПП «ТТ-Нафта» для обґрунтування зміни ціни, зокрема експертні висновки Чернігівської регіональної торгово-промислової палати від 01.02.2021 № ЧК – 38, від 03.03.2021 № ЧК – 93, від 02.04.2021 № ЧК – 162.
За результатами аналізу питання правомірності внесення змін до договору встановлено порушення вимог пункту 2 частини п’ятої статті 41 Закону.
Зокрема, за результатами відкритих торгів Замовником з ПП «ТТ-Нафта» укладено Договір сумою 702 000,00 грн в т.ч. ПДВ (бензин А95 на суму – 210 600,00 грн, дизельне паливо – 491400,00 грн), ціна пального за 1 літр – 14,04 грн з ПДВ, у кількості 15000 літрів бензину А 95 та 35000 літрів дизельного палива, до якого вносились зміни додатковими угодами:
- від 17.02.2021 № 1 – зменшено кількість бензину А95 з 15000 літрів до 13500 літрів, дизельного пального з 35000 літрів до 31966,32 літрів, збільшено ціну за літр пального з 14,04 грн до 15,44 грн (або на 10%). У якості обґрунтування коливання ціни на пальне Замовником використано експертний висновок Чернігівської регіональної торгово-промислової палати від 01.02.2021 № ЧК – 38;
- від 15.03.2021 № 2 – збільшено кількість бензину А95 з 13500 літрів до 13600 літрів, зменшено кількість дизельного пального з 31966,32 літрів до 27742,756 літрів, збільшено ціну за літр пального з 15,44 грн до 16,98 грн (або на 10%). У якості обґрунтування коливання ціни на пальне Замовником використано експертний висновок Чернігівської регіональної торгово-промислової палати від 03.03.2021 № ЧК – 93;
- від 12.04.2021 № 3 – зменшено кількість бензину А95 з 13600 літрів до 12240 літрів, дизельного пального з 27742,756 літрів до 25360,429 літрів, збільшено ціну за літр пального з 16,98 грн до 18,67 грн (або на 10%). У якості обґрунтування коливання ціни на пальне Замовником використано експертний висновок Чернігівської регіональної торгово-промислової палати від 02.04.2021 № ЧК – 162.
Як вбачається, в експертному висновку Чернігівської регіональної торгово-промислової палати від 01.02.2021 № ЧК – 38 наводиться середньо-ринкова роздрібна ціна станом на 01.02.2021, при тому, що Договір на закупівлю пального між Замовником з ПП «ТТ-Нафта» укладено 08.02.2021.
Отже, наданий висновок Чернігівської регіональної торгово-промислової палати від 01.02.2021 № ЧК – 38 не є підтвердженням коливання ціни на пальне та не є належним обґрунтуванням такого підвищення (з дати укладеного договору до дати укладання додаткової угоди) при укладанні додаткової угоди з ПП «ТТ-Нафта» від 17.02.2021 № 1.
В експертному висновку Чернігівської регіональної торгово-промислової палати від 03.03.2021 № ЧК – 93 наводиться середньо-ринкова роздрібна ціна станом на 03.03.2021, що не є підтвердженням коливання ціни на пальне та не є належним обґрунтуванням такого підвищення (з дати укладеної додаткової угоди від 17.02.2021 № 1 до дати укладання додаткової угоди 15.03.2021 № 2).
В експертному висновку Чернігівської регіональної торгово-промислової палати від 02.04.2021 № ЧК – 162 наводиться середньо-ринкова роздрібна ціна станом на 02.03.2021 та 02.04.2021 що не є підтвердженням коливання ціни на пальне та не є належним обґрунтуванням такого підвищення (з дати укладеної додаткової угоди від 15.03.2021 № 2 до дати укладання додаткової угоди 12.04.2021 № 3).
Слід зазначити, що пунктом 2 частини п’ятої статті 41 Закону передбачено виключні випадки зміни істотних умов договору про закупівлю після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, у тому числі зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.
При кожному внесенні змін до договору про закупівлю у вищезазначеному випадку шляхом укладання додаткової угоди до договору сторони договору зобов`язані належним чином виконувати умови такого договору з урахуванням змінених його умов кожного разу. Водночас, внесення таких змін до договору про закупівлю повинно бути обґрунтованим та документально підтвердженим.
Стаття 652 Цивільного кодексу України передбачає, що у разі істотної зміни обставин, якими сторони керувалися при укладенні договору, договір може бути змінений або розірваний за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або не випливає із суті зобов`язання. Зміна обставин є істотною, якщо вони змінилися настільки, що, якби сторони могли це передбачити, вони не уклали б договір або уклали б його на інших умовах.
Обмеження 10% застосовується як максимальний ліміт щодо зміни ціни, визначену в договорі, незалежно від того, як часто відбуваються такі зміни (кількість підписаних додаткових угод).
Враховуючи вищевикладене, Замовником безпідставно укладено додаткові угоди від 15.03.2021 № 2, 12.04.2021 № 3, оскільки ціну та товар вже підвищено на 10 % додатковою угодою від 17.02.2021 № 1.
Таким чином , Замовником з ПП «ТТ-Нафта» укладено додаткові угоди від 17.02.2021 № 1, від 15.03.2021 № 2 та від 12.04.2021 № 3, відповідно до яких збільшено ціну за одиницю товару на 10% по кожній додатковій угоді, отже загалом ціну за одиницю товару збільшено на 30 %, чим порушено вимоги пункту 2 частини п’ятої статті 41 Закону.
Період усунення порушень:
26.08.2021 16:00 - 10.09.2021 00:00
Дата публікації висновку:
26.08.2021 16:00
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Виявлені порушення усунені: дію договору припинено, вартість за одиницю пального приведено до первинного рівня , який приписаний в договорі (14,04 грн.). Розпочато процес перерахунку надлишково перерахованих коштів .
Дата публікації звіту:
31.08.2021 11:36
Запити/Пояснення
Номер:
72ab5c91b1c6496393fb85b77e327ab3
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
12.08.2021 15:57
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
18.08.2021 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу переговорної процедури закупівлі «Бензин марки А-95 та дизельне пальне», за ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти, очікуваною вартістю 985 000,00 грн (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2021-01-05-000419-c), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
1. Яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість?
Також надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
2. На підставі яких документів підтверджуючих коливання ціни бензину марки А-95 та дизельного пального на ринку було внесено зміни до договору про закупівлю пального від 08.02.2021 № 460, укладеного Комунальним підприємством «Семенівське» Семенівської міської ради з Приватним підприємством «ТТ-Нафта», шляхом укладання додаткових угод від 17.02.2021 № 1, від 15.03.2021 № 2, від 12.04.2021 № 3 (щодо зміни ціни за одиницю товару)?
Також просимо вказати кількість укладених додаткових угод до вищезазначеного договору (з наданням підтверджуючих документів).
3. Просимо повідомити кількість (з наданням підтверджуючих документів) отриманого бензину марки А-95 та дизельного палива Комунальним підприємством «Семенівське» Семенівської міської ради від Приватного підприємства «ТТ-Нафта» за договором про закупівлю пального від 08.02.2021 № 460 за ціною 14,04 грн за од. з ПДВ, та в розрізі укладених додаткових угод до договору, а саме:
- за ціною 15,44 грн за од. з ПДВ (додаткова угода від 17.02.2021 № 1);
- за ціною 16,98 грн за од. з ПДВ (додаткова угода від 15.03.2021 № 2);
- за ціною 18,67 грн за од. з ПДВ (додаткова угода від 12.04.2021 № 3).
Пояснення (інформацію, документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
72cd442c953447baa585925e87c3cb63
Назва:
Пояснення
Дата опублікування:
17.08.2021 10:35
Опис:
1. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена методом моніторингу ринкових цін на паливо, а саме на основі комерційної пропозиції ПП «ТТ-Нафта» та інтернет ресурсів (встановлена середня ціна в розмірі 19,70 грн.). Очікуване споживання палива А-95 на 2021 рік становить 15000 літрів та дизельного палива 35000 літрів. Початкова загальна вартість предмета закупівлі становить 985000,00 грн.
Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:
- Бензин А-95 – згідно з діючими стандартами та технічними вимогами для даного виду товару, ДСТУ 7687:2015 «Бензин автомобільний Євро. Технічні умови»;
- Дизельне паливо- згідно з діючими стандартами та технічними вимогами для даного виду товару, ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови».
Розміщення на офіційному сайті не проводилось.
2. До договору №460 від 08.02.2021 року між Комунальним підприємством «Семенівське» Семенівської міської ради та Приватним підприємством «ТТ-Нафта» було укладено 3 (три) додаткові угоди:
- Додаткова угода №1 від 17.02.2021 р. підстава Експертний висновок Чернігівської регіональної торгово промислової палати № ЧК-38 від 01. 02.2021 року.;
- Додаткова угода №2 від 15.03.2021 р. підстава Експертний висновок Чернігівської регіональної торгово промислової палати № ЧК-93 від 03. 03.2021 року.;
- Додаткова угода №3 від 02.04.2021 р. підстава Експертний висновок Чернігівської регіональної торгово промислової палати № ЧК-162 від 02.04.2021 року.
3. Від ПП «ТТ-Нафта» КП «Семенівське» всього отримало 21506,301 літру палива, з них:
- За ціною договора (14,04 грн/літру) отримано 1881,14 літрів на 26411,21 гривню;
- За ціною Додаткової угоди №1 (15,44 грн/літру) отримано 14119,54 літри на 218062,18 гривень;
- За ціною Додаткової угоди №2 (16,98 грн/літру) отримано 1954,461 літру на 33186,76 гривень;
- За ціною Додаткової угоди №3 (18,67 грн/літру) отримано 3551,16 літри на 66307,26 гривень.
Додатки: Експертний висновок Чернігівської регіональної торгово промислової палати № ЧК-38 від 01. 02.2021 року, № ЧК-93 від 03. 03.2021 року та № ЧК-162 від 02.04.2021 року. Видаткові накладні. Комерційна пропозиція від ПП «ТТ- Нафта».