-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (electric energy)
Тендер Prozorro UA-2020-12-28-002001-a
Торги не відбулися
6 868 312.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 34 341.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 34 341.56 UAH
Період уточнення:
28.12.2020 14:11 - 18.01.2021 00:00
Відповідь надана
Щодо ОСР та АСКОЄ
Номер:
3170712d6a8a4141a36531685d09739c
Дата опублікування:
02.01.2021 23:47
Опис:
Шановний Замовник, просимо Вас повідомити чи врахована до очікуваної вартості предмету закупівлі вартість розподілу ОСР (а саме: оплата за послугу з розподілу здійснюється Замовником безпосередньо оператору системи розподілу або через Постачальника), до якого ОСР відносяться Ваші об'єкти? Та до якої групи площадок вимірювання належить Замовник (Група "а" (з АСКОЕ) чи група "б" (без АСКОЕ). Якщо до групи "А" - прохання надати орієнтований погодинний графік споживання електричної енергії за місяць.
Відповідь:
Доброго дня. До очікуваної вартості предмету закупівлі не враховується вартість розподілу ОСР. Оплата за послуги з розподілу здійснюється Замовником безпосередньо Оператору систем розподілу, а саме АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ». Обєкти Замовника відносяться як до групи "А" так і до групи "Б". Погодинний графік споживання електричної енергії прикріплено в розділі тендерної документації, "Технічний опис предмету закупівлі".
Дата відповіді:
04.01.2021 08:34