-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія (electric energy)
Оголошено тендер
6 868 312.80
UAH
Номер:
c61531c78b5c4192a96fa0715e2090fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-23-000591-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КВЕП "Подільськводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30615813
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, Некрасова, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КВЕП "Подільськводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30615813
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, Некрасова, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
6 868 312.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (electric energy)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
23.12.2020 09:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія (electric energy)
Кількість
3400000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 868 312.80 UAH