-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка Концепції інтегрованого розвитку транспортної інфраструктури «План сталої міської мобільності м. Києва»
Тендер Prozorro UA-2017-03-17-000297-b
зазначені в тендерній документації
Торги не відбулися
10 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
Період уточнення:
17.03.2017 10:01 - 07.04.2017 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим