-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка Концепції інтегрованого розвитку транспортної інфраструктури «План сталої міської мобільності м. Києва»
Тендер Prozorro UA-2017-03-17-000297-b
зазначені в тендерній документації
Торги не відбулися
10 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
Номер:
f789611cc4814f1893017c858ffd7f82
Внутрішній номер закупівлі:
776645
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-17-000297-b
Замовник:
Департамент транспортної інфраструктри виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
37405284
-
Адреса:
01030, Україна, Київ, Київ, вул. Леонтовича, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альперович Людмила Миколаївна 380442026305 l.alperovych@kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71330000-0 Інженерні послуги різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
10 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2017 10:01 - 07.04.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2017 10:01 - 17.04.2017 10:00
Період прекваліфікації:
17.04.2017 10:03 - 27.04.2017 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 000 000.00 Розробка Концепції інтегрованого розвитку транспортної інфраструктури «План сталої міської мобільності м. Києва»