-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (січень-грудень 2021 рік)
Тендер Prozorro UA-2020-12-09-008168-c
Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об'єкту за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Копили, вул. Здоров’я, 2 ; Полтавська обл., Гадяцький р-н., с. Веприк, вул. Заводська,4; Полтавська обл., Полтавський р-н., м. Гядяч, вул. Малобудищанська,1/2; Полтавська обл., Миргородський р-н., с. Великі Сорочинці, вул. Перемоги,55; Полтавська обл., Лубенський р-н., с. Трандинці, вул. Центральна,5
Завершена
2 130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 21 300.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2020 13:25 - 20.12.2020 00:00
Відповідь надана
Дискриминаційна вимога
Номер:
e80413e7d5c2451cbbce4838531db3c7
Дата опублікування:
14.12.2020 17:00
Опис:
У додатку №3 до Тендерної документації 1. Наявність обладнання та матеріально-технічної бази п1.4 Сканкопія з оригіналу дозволу(ів) встановленого зразка, згідно статті 42 Закону України «Про радіочастотний ресурс України», на право експлуатації радіостанцій у всіх адміністративних областях України в кількості не менше 9 одиниць, з потужністю вихідного сигналу передавача не менше 2 Вт. Проте Засмовник закуповує охоронні послуги на 6 постах у Полтавській області. Вимога щодо надання дозволу на 9 одиниць та на право експлуатації у всіх областях України є незрозумілою. Вимога щодо надання вказаних документів, звужує коло потенційних учасників та порушує ЗУ "Про публічні закупівлі". Враховуючи вказане, вимагаємо прибрати дану вимогу з тендерної документації.
Відповідь:
Умовами тендерної документації передбачено використання Учасниками закупівлі транспорту реагування (не менше 3 одиниць). Пунктом 12 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затвердженими постановою КМУ від 18 листопада 2015 р. № 960 (надалі – Ліцензійні вимоги) передбачено, що обладнання транспорту реагування засобами радіотехнічного зв’язку, кольорографічними схемами (написами), світловими та звуковими сигналами здійснюється з урахуванням таких вимог:
1) засоби радіотехнічного зв’язку, експлуатація яких потребує наявності відповідних дозволів, використовуються після отримання таких дозволів;
2) на транспорт реагування суб’єкта охоронної діяльності наносяться кольорографічні схеми (написи), які ідентифікують суб’єкта охоронної діяльності, зокрема його скорочене найменування, номер телефону та емблема (у разі наявності);
3) на транспорт реагування, обладнаний кольорографічними схемами (написами), установлюються спеціальні світлові сигнальні пристрої автожовтого (оранжевого) кольору та спеціальні звукові сигнали (далі - спеціальні пристрої);
4) використання спеціальних пристроїв дозволяється виключно у випадках оперативного реагування на тривожні сповіщення, що надійшли до пункту централізованого спостереження суб’єкта охоронної діяльності.
Ліцензійними вимогами (п.13) забороняється під час організації та провадження охоронної діяльностівикористовувати не сертифіковані в установленому порядку технічні засоби охорони, засоби радіозв’язку без наявності дозволу на їх використання на наданих радіочастотах, а також інші технічні засоби, що завдають шкоди життю, здоров’ю громадян, довкіллю.
Зважаючи на кількість цілодобових постів охорони (6 постів) та транспорту реагування, необхідного для надання відповідних послуг (не менше 3 одиниць транспорту реагування), Замовником було визначено мінімальну кількість дозволів встановленого зразка, згідно статті 42 Закону України «Про радіочастотний ресурс України», на право експлуатації радіостанцій у всіх адміністративних областях України, з потужністю вихідного сигналу передавача не менше 2 Вт,що складає 9 одиниць.
Враховуючи вищевикладене, Ваша вимога не може бути задоволена Замовником.
Дата відповіді:
16.12.2020 09:27