• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об'єкту

Оголошено тендер

2 130 000.00 UAH
Номер: 90b117a46e724c198393e20b0635efce
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-09-002528-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 2 130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об'єкту
Примітки: Закупівля на січень- грудень 2021 року
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 09.12.2020 10:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з фізичної охорони будівель та прилеглої території об'єкту за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Копили, вул. Здоров’я, 2 ; Полтавська обл., Гадяцький р-н., с. Веприк, вул. Заводська,4; Полтавська обл., Полтавський р-н., м. Гядяч, вул. Малобудищанська,1/2; Полтавська обл., Миргородський р-н., с. Великі Сорочинці, вул. Перемоги,55; Полтавська обл., Лубенський р-н., с. Трандинці, вул. Центральна,5
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 130 000.00 UAH