-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2020-12-02-013010-b
Торги не відбулися
2 407 704.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 038.52 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 038.52 UAH
Період уточнення:
02.12.2020 20:31 - 08.12.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим