-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2020-12-02-013010-b
Торги не відбулися
2 407 704.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 038.52 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 038.52 UAH
Номер:
d2d112efc5bd4943bd4ea49b2037b9aa
Внутрішній номер закупівлі:
7506757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-02-013010-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003706
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Клочківська, 337а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Кузнецова +380577251069 odkl1buhalter@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 407 704.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 038.52 UAH
Період уточнення:
02.12.2020 20:31 - 08.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2020 20:31 - 18.12.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Кількість
835000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
61051, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Клочківська, 337 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Контактна особа:
Курницький Юрій Миколайович +380577397489 zbutenergo@ukr.net http://zbutenergo.kharkov.ua
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плеханівська, будинок 126
Початкова пропозиція
1 613 160.69 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 613 160.69 UAH з ПДВ
Документи
27
Скарги
0