-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Світильники стельові, код 31520000-7 за ДК 021:2015 «Світильники та освітлювальна арматура»
Тендер Prozorro UA-2020-12-02-002240-b
Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати) відповідно до тендерної документації.
Завершена
1 782 622.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
Період уточнення:
02.12.2020 10:34 - 13.12.2020 00:00
Відповідь надана
Технічна специфікація.
Номер:
2177db7c3fe24aefaf8af61585bf4771
Дата опублікування:
09.12.2020 11:15
Опис:
Доброго дня ! В Додатку 2 тендерної документаціїї по всім позиціям по типу підключення ламп вказано :двостороннє. Багато виробників світильників,використуючи найсучасніші технології,використовують саме лампи з одностороннім підключенням.
Немає значення яке підключення ламп в світильниках,тому що загальні технічні характеристики самих світильників від цього не погіршуються. Ваша вимога щодо двосторонного підключення ламп має явні ознаки дискримаційного характеру ,викидаючи з цього тендеру більшу частину потенційних учасників, порушуючи таким чином законодавство . Враховуючи сказане,вимагаємо внести зміни в тендерну документацію ,а саме в Додаток 2 по всім позиціям вказати " тип підключення ламп : одностороннє або двостороннє". Дякуємо.
Відповідь:
Будуть внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді:
11.12.2020 10:26
Відповідь надана
Про лампи 9 Вт в Світильник стельовий (Позиція 6) 595х595х85мм
Номер:
05678065ce2c4605b7da84322fdd8ef6
Дата опублікування:
04.12.2020 12:43
Опис:
В ТЕХНІЧНІЙСПЕЦИФІКАЦІЇ на Позицію 6 - Світильник стельовий вбудований з світлодіодними лампами тип 6 вказані такі характеристики товару: габаритні розміри - не більше 595х595х85мм, кількість ламп: 4 шт, потужність лампи - не більше 9 Вт, світловий потік лампи - не менше 800 Лм. Чи підійдуть вам LED Светильники 60*60 (панель) на 36W (без ламп)?
Відповідь:
В технічній специфікації (Додаток 2 до тендерної документації) вказано, що розміри світильників повинні бути не більше 595х595х85мм. Ці параметри визначені через необхідність встановлення світильників, що закуповуються в приміщеннях метрополітену на існуючі місця розташування.
Крім цього, світильники, які пропонуються до постачання повинні бути з світлодіодними лампами.
Дата відповіді:
08.12.2020 09:57