-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів)
Тендер Prozorro UA-2020-12-01-004954-c
79411000-8 Консультаційні послуги з питань загального управління Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Українська мова Вид забезпечення тендерних пропозиції: На дану закупівлю замовником не вимагається
Торги не відбулися
1 465 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 450.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 450.00 UAH
Період уточнення:
01.12.2020 14:54 - 07.12.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим