-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів)
Тендер Prozorro UA-2020-12-01-004954-c
79411000-8 Консультаційні послуги з питань загального управління Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Українська мова Вид забезпечення тендерних пропозиції: На дану закупівлю замовником не вимагається
Торги не відбулися
1 465 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 450.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 450.00 UAH
Номер:
70b6ae4a06bc42748ddb29432858ccc1
Внутрішній номер закупівлі:
7472952
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-01-004954-c
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, смт. Козин, Обухівський район, ВУЛИЦЯ РУДИКІВСЬКА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сябер Дмитро Миколайович +380443640874 dmitry.siaber@centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 465 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2020 14:54 - 07.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2020 14:54 - 17.12.2020 18:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 320 000.00 Лот 1. 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів)
- Лот №2 ₴145 000.00 Лот 2. 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів)