-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
УПГГК 20Т-189: 44220000-8-Столярні вироби (Двері та супутні вироби в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2020-11-27-003287-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації.
Торги не відбулися
11 684.88
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 234.00 UAH
мін. крок: 2% або 234.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2020 11:13 - 04.12.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим